רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

איך רואים אותם פייבוריטס ותוספים במחשבים שונים

איך לראות בכמה מחשבים את אותם ה- Favorites/Bookmarks (מועדפים) והתוספים? הפתרון הבא הוא לגולשי הכרום, ונוח ביותר למי שעובד עם מספר מחשבים. ראשית, אם אתם לא עובדים עם LastPass אז מהר להתקין. חבל על הדיבורים, סוף הדרך של אפליקציה לשמירת סיסמאות. גם אותה ניתן כמובן להתקין בכמה מחשבים כך שהסיסמאות אשר יוזנו בעבודה יהיו שקופות למחשב הביתי, הנייד וכו'. לגבי הכרום – לגשת לכלים > סימניות > ייבוא סימניות והגדרות לבטל את החלון הראשון שקופץ. במסך ההגדרות, להגדיר את המייל הדיפולטיבי והופ! הכל בכל המחשבים כולל התוספים! שיווק באינטרנט מאד נוח לעובדים עם כמה מחשבים.

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.