רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה
  • ראשי
  • מדריכים
  • עשיית סדר בסנכרונים – אאוטלוק לאייפון, ג'ימייל לאנדאוריד, יומן, אנשי קשר וכו'

עשיית סדר בסנכרונים – אאוטלוק לאייפון, ג'ימייל לאנדאוריד, יומן, אנשי קשר וכו'

טוב, כתבתי כמה פוסטים בנושא הסינכרונים בין המכשירים השונים, אבל כל פעם אני נשאל על תצורה אחרת, אז אעשה סדר בקצרה במעבר מהיר רק על הפתרונות ללא ה- Setup.

איך הכי נכון לעבוד?

עד כמה שזה קשה לי באופן אישי כחיית אאוטלוק, הדרך שהיא באמת הכי נכונה לעבודה היא פשוט לעבוד על ג'ימייל או מייל בגוגל אפ ולעבוד רק עם גוגל כשהכל על הקלאוד והכל מסתנכרן. המייל, אנשי הקשר והיומן – הכל בגוגל.

ואם בכל זאת Outlook, מה התצורה / ההגדרה הכי נכונה?

רק imap, או Exchange, היום אין מה לעבוד עם תצורת POP בכלל. זה לא רלוונטי בעידן של ריבוי מכשירים כמו היום.

ואם Outlook, איזו גרסה?

חד משמעית 2013, רק בגלל שהם פתרו את בעיית המהירות, מי שעובד עם אאוטלוק ישן יותר, לעבוד בתצורת imap זה סיוט, כל מחיקת מייל אפשר להשתגע.

אז אם הגדרתי imap על אאוטלוק אפשר להיות רגוע?

כן, לגבי המייל כן. כל הסנכרונים יעבדו הן במחשב והן בכל המכשירים החיצוניים. בדגש שזה רק המייל – לא אנשי הקשר ולא היומן.

אז מה עם היומן ואנשי הקשר?

גוגל בזמנו הוציאו כלי טוב אבל לצערי הם הפסיקו את התמיכה בו. היום אני באופן אישי עובד עם כלי שנקרא Memotoo, הוא עולה יורו אחד בחודש או דולר וחצי בחודש ועושה את העבודה נפלא. יש עוד כלים אבל זה פשוט עובד.

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.