רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

אאוטלוק תקוע על "שלח \ קבל"

הפוסט הזה נכתב לדינוזאורים שעדיין עובדים עם Outlook ודווקא מסתבר שיש הרבה חייזרים כאלו.

הקייס הוא שהאאוטלוק נתקע על Send & Recive הרבה זמן וכל מייל ששולחים נשלח באיחור גדול וכנ"ל גם לקבלה של מיילים.

שתי הצעות לפתרון מיידי –

האחת – יתכן ויש לכם מייל כבד מאד (מעל 10 מגה) בתיקיית Outbox אשר לא מצליח להישלח. גשו לתיקייה ותמחקו אותו, שלחו את הקובץ דרך WeTrasfer או כל כלי אחר.

ההצעה השנייה היא ביטול תוספים – אאוטלוק עובד עם תוספים עליו, ההצעה היא לבטל את רוב התוספים ועדיף את כולם (לא תאמינו איך הוא יטוס אחרי זה) – מצורף הסבר להסרת התוספים, ההסבר באנגלית אבל תעשו את התרגום לעברית בהתאמה למחשב שלכם

דקה אחת לפני ההסרה זה צריך לפתוח את האאוטלוק כאדמין, איך עושים זאת?

ניגשים לחיפוש במחשב, מחפשים Outlook בעברית או אנגלית, איך שרשום אצלכם, קליק ימני ואז Open as administrator.

לאחר מכן ניגשים ל File ואחרי זה Options, לוחצים על Add-ins, שם בוחרים אחד (לא משנה איזה) ולוחצים למטה GO, מסמנים שורות של תוספים שאתם במאה אחוז לא רוצים ואז מסירים אותם. לדוגמה אצלי במחשב השארתי רק תוסף אחד שהוא ה Adobe לטובת שליחת מסמכי PDF, חוץ מזה הסרתי את כל התוספים כולם.

זהו, מעכשיו אתם טסים!

הפוסט נכתב בחסות Sage, פתרונות אופיס 365

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.