רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

איך מושכים הודעת מייל שנשלחה

לפני שאתם שמחים על האופציה האפשרית למשוך הודעה שכבר נשלחה, כבר אציין שזה לא תמיד עובד. חשוב להדגיש שאם האדם ששלחתם לו את המייל פתח את המייל, לא בטוח שהמערכות יוכלו למשוך את המייל חזרה. איך עושים זאת ב- Gmail? ניגשים להגדרות ולאחר מכן ל- Labs ומאפשרים את ה- "Undo Send" לאחר מכן, אחרי שליחה של מייל יהיה לכם כפתור Undo. הערה למשתמשי גוגל אפ: כדי לאפשר זאת, האדמין צריך לאפשר גישה ל- Labs לפני זה לדומיין ורק לאחר מכן, כל אחד יוכל להגדיר את ההגדרות. לגבי Outlook. לגשת ל- Sent Items, לשים לב שצריך ממש לפתוח את ההודעה, האופציה לא מתאפשרת ללא פתיחת המייל ואז Actions ולאחר מכן Recall.

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.