רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

איך פותחים קובץ ISO בשניות

קובץ ISO הוא קובץ סגור, לרוב של תוכנות להתקנה. החברות סוגרות אותו מהרבה טעמים שלא מעניינים אותנו בפוסט הזה. שורה תחתונה – הקובץ נעול וסגור ולא יכול להיפתח או לרוץ בדאבל קליק. רק דרך הפעלה מדיסק.

פתיחה קלאסית – צריבה

יש את הדרך הקלאסית לפתוח קובץ וזה פשוט לצרוב אותו ואז בעצם הוא "נפתח" על הדיסק ומוכן להתקנה.

פתיחה קלה מקומית

ויש עוד דרך קלה, למי שלא רוצה להוריד קובץ ואז לצרוב אותו ואז להתקין אותו על אותו מחשב (שזה אני) הדרך היא להוריד מקומית את קובץ ה- ISO – או להעתיק אותו מכונן חיצוני, רשת וכו' להוריד את התוכנה החינמית WinRAR. לינק להורדה >> שימו לב שהלינק נותן אופציות – כי צריך לבחור בין 64 ביט ל- 32 ביט. מסמנים בהתקנה ל- WinRAR שיפתח גם קובצי ISO ואם לא בהתקנה אז ב- Settings. לאחר מכן פותחים תייקיה זמנית בשולחן עבודה. פותחים על הקובץ עם WinRAR ומסמנים Extract To התיקייה הנבחרת. זהו. פשוט.

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.