רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה
הפיכת gmail ל- outlook

הפיכת Gmail ל- Outlook

האמת, חיכיתי לפוסט הזה הרבה זמן. אני מקווה שלא תחשבו שאני הזוי לגמרי, כי בסוף הפוסט אספר למה אני עוד מחכה. אני יודע שברשימת התפוצה שלי יש כמה עובדי גוגל, ומקווה שהם מעלים למעלה כל מיני שטויות שלי כי יש לי עוד הרבה בקשות. ולעניינינו – זה לא בדיוק להפוך את Gmail ל- Outlook, אלא לקרב אותו לשם. גוגל, בדרכם לעשות הכל הפוך ממיקרוסופט ניסו לקחת כל דבר שהיה קיים ולשנותו. העניין שהם גם לקחו גם הרבה דברים טובים ושחטו אותם. כך לדוגמא שנים לא היו "תיקיות" בג'ימייל, לאחרונה הוסיפו "אוספים" שזה בדיוק תיקיות רק בשם אחר, מזכיר לכם שבהתחלה אפילו לא היה כפתור Delete. אבל הלחץ עושה את שלו וגם הם מבינים שמיקרוסופט לא עשתה הכל רע, אז לאט לאט הם מקרבים אותנו לכמה תכונות טובות ובדרך הם עושים צעדים אמיתיים להחלפת ה – Outlook. הפיצ'ר הנוסף היום, הוא פיצול השיחה. גוגל, בצעד שיש מאחוריו הרבה הגיון, לקחה מיילים עם אותו נושא ויצרה מהם שיחה אחת. הבעיה שהם לא אפשרו להגדיר אחרת. יצא שאם יש "כוכבים" שלא שולחים שורת נושא (ותודה לאל, יש הרבה), כל המיילים שלהם מבחינת גוגל זו אותה שיחה. כך לדוגמא אם אדם בטעות השתמש באותו נושא "בעניין השיווק" אז זו אותה שיחה, כך לדוגמא אם אתה מקבל פניות מביפר או מהאתר כולם אותה שיחה וקשה למיין, לשלוח לאנשים לטיפול, לסמן כמטופלים וכו'. כך נראה המייל של עולם המים מביפר. למרות שזו ממש לא אותה שיחה, גוגל מתייחס אליה ככזו: הפיכת gmail ל- outlook שורה תחתונה – בעיני מטרד. ותודות לגוגל ניתן לשנות את זה עכשיו גם בגוגל אפ. הגדרה פשוטה: לגשת להגדרות > תצוגת שיחה, ולסמן "תצוגת שיחה לא פועלת". הגדרות gmail זהו להפעם. ובסעיף הבקשות מגוגל, את הגוגל דוקס ממש מבקשים מימין לשמאל, לא רק עריכה, אלא כל הגליון.

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.