רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

איך משתפים יומן של גוגל לעריכה ע"י גורם אחר

בטח נתקלתם בצורך לשתף עם מישהו אחר את היומן שלכם בגוגל בארגון לעריכה או לצפייה בלבד. האפשרות הדיפולטיבית היא שמישהו אחר רואה רק "פנוי או עסוק" ללא אפשרות עריכה או צפייה באירוע עצמו. המדריך הקצר הזה יראה איך משתפים יומן באופן מלא בגוגל אפ עם אפשרויות עריכה למישהו גם שהוא מחוץ לדומיין.   נתחיל: ראשית, האדמין צריך להיכנס ל- Manage this domain, תחת הגדרות היומן לסמן את ההחלטה שלכם. שיווק באינטרנט   לאחר מכן, היוזר (לא האדמין) ניגש ל: הגדרות יומן (גלגל שיניים למעלה) > יומנים (טאב עליון) ומגדיר שהיומן יהיה ציבורי וגם מאפשר את ההרשאות שהוא מעוניין בהן. שיווק באינטרנט   זהו. פשוט. כמובן לזכור לשמור. כמובן לזכור לשמור.

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.