רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

הורדת סרטונים מאתרי סטרימינג

אהלן,

זהו פוסט טכני, קצר, כי שאלו אותי רבים איך מורידים קבצים מאתרים כמו Ynet, נענע וכו'. השאלה באה כי התוכנות הפופולאריות לא מספקות מענה לאתרים מסוימים.

את הפתרון סיפקה לנו ענת, האחראית הבוגרת שלנו ב- Wisy.

בגרסאות החדשות של Real Player, ישנו פיצ'ר המאפשר להוריד את הסרטון שאתה צופה בו ולקינוח, לאחר ההורדה, תוכלו גם להמיר אותו לאיזה פורמט שתבחרו.

ועכשיו לפרקטיקה:

ראשית, התקינו את הנגן >>

בעת התקנת התוכנה, יש לוודא שמסומנת האפשרות של Enable browser download button, תחת הכותרת "Download & Recording".

שיווק באינטרנט | עידו סלע

לאחר שהושלמה ההתקנה, היכנסו לדוגמא ל-YOUTUBE וצפו בסרטון כלשהו. בזמן שהסרט מתנגן, עמדו עם העכבר על החלון של הסרט, ואז קורה הפלא: בפינה הימנית העליונה יופיע כפתור "Download this video"  (ראו לדוגמא בתמונה המצורפת) . עידו סלע | שיווק באינטרנט כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להקליק על הכפתור הנולד והסרטון בדרך אליכם…

שיווק באינטרנט | עידו סלע

כדי למצוא את הקובץ שנשמר, היכנסו לתיקיית My Documents ß My Videos ß RealPlayer Downloads (או במילים אחרות: My Documents\My Videos\RealPlayer Downloads). זו תיקיית ברירת המחדל של התכנה  שניתנת לשינוי כמובן.

הפיצ'ר החדש עובד גם עם קבצי וידאו וגם עם קבצי אודיו. ישנם מקרים בודדים בהם הכפתור המיוחל לא יופיע, אך לרוב, לא תתאכזבו.

צפיה נעימה!

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.