רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

איך מוחקים מיילים כבדים מג'ימייל

גוגל באמירתם המפורסמת "Don't be evil" לפעמים משתמשים בטכניקות הכי זולות בספר. במקרה של ג'ימייל הם לא מאפשרים לעשות מיון למיילים לפי נפחים כדי שאנשים ישדרגו לגרסת הפרו, יש עוד הרבה מקרים כמו הדוגמא שהם לא שולחים חשבוניות ללקוחות אדוורדס כדי שהלקוח לא יהיה במודעות לתשלום ועוד כל מיני טכניקות זולות אשר לא מתאימות לחברה מדהימה כמוה. כמעריץ של החברה אשר מספקת פתרונות מדהימים לעסקים שחברות אחרות יכולות רק לחלום אני סולח להם ורוצה לחשוב שיש הגיון מאחורי כמה מההחלטות… נניח. לאחר דברי הפתיחה, יש מעקפים לכל דבר והנה המעקף למי שרוצה למחוק מיילים כבדים מג'ימייל. יש הרבה פתרונות, בחרתי שני פתרונות חינמיים וקלים.
  1. הפתרון הראשון לבעלי ה- Outlook. להגדיר את חשבון ה- Gmail ב- Outlook דרך imap ולא דרך pop ואז כל המיילים יהיו ב- Outlook כך ניתן יהיה למיין אותם בפלטפורמה של ה- Outlook ולמחוק לנצח מה שלא צריך, לסדר את המיילים וכו'.
  2. אם דיברתי סינית למעלה, יש פתרון חינמי של האתר הזה http://www.findbigmail.com/ והוא פשוט ממיין את המיילים לפי גודלם ואז ניתן למחוק. לא לשכוח להסיר אחרי זה את היישום מחשבון הג'ימייל לאחר הסיום, אתם לא רוצים אפליקציה שתהיה אורחת חינם אצלכם.
בהצלחה  

תגיות לפוסט: שיווק באינטרנט, קידום אתרים, עידו סלע, ג'ימייל, גוגל

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.