המלצה לתוכנה לניהול משימות של צוות

זה לא חדש שנושא המשימות, הניהול שלהן, החלוקה, האכיפה הוא נושא מאד מורכב. למרות שיש אלפי כלים בשוק (גגלו "Task Manager") אין אפליקציה מושלמת לניהול משימות. עבדתי עם הרבה, החל מהגאנטים המורכבים של מיקרוסופט (Microsoft Project) שבשורה התחתונה – עובדים יותר קשה על הכלי מאשר על המשימה עצמה. עבדתי גם עם כלים יותר פשוטים וטובים מאד כמו BaseCamp של חברת 37Signals, וגם עם HiTask הפשוטה. לוויזי חיפשנו הרבה זמן אפליקציה נוחה לכולנו שנוכל לעבוד עליה בקלאוד, לשתף, לעדכן, למחוק וכולם יראו את כולם.    

ההבטחה

מהיזמים של פייסבוק, דסטין מוסקוביץ (השותף של צוקרברג לחדר) שעזב את פייסבוק והחליט שהוא פותח את חברת ASANA אפליקציה לניהול משימות לצוות ועד עכשיו גייסו עשר מיליון דולר.    

האפליקציה

המוצר הוא וובי כמובן, מהיר עד כאב שלא ניתן לתיאור בכלל, פשוט ביותר, ללא פרסומות, ללא בולשיט, ללא "like us now" "please like us" "like here" "like now". ללא "buy pro version" וכו'. מוצר פשוט שברגע הראשון שנוגעים בו מבינים שיש מקצוענים והרבה חשיבה מאחוריו.  

יתרונות בולטים

פשטות, יעילות, שקיפות, מהירות נוחות וגם חינם ל- 30 יוזרים, למרות שהחינם הוא לא השיקול פה.    

חסרונות בולטים (אולי רק לי)

חסר לי משימות פר מיקום – בדרך, באוטו וכו'. חסר לי האופציה לקשר משימה למשימה הכי חסר לי זה האופציה לחייג דרך האפליקציה של האייפון.  

סיכום

חזרתי עכשיו לבקר פה בפוסט ב- 2013, שנה אחרי שאנו עובדים עם התוכנה והיא נהדרת לצוות, ממליצים בחום. למרות החסרונות הקטנים, הם כל הזמן משתפרים, כל הזמן משנים והתוכנה עובדת פשוט מעולה. לא מצאנו תוכנה מתאימה יותר לצוות מאשר ASANA   www.asana.com http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kiLCmstyDdM בהצלחה ונא לעדכן!

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

מייל
שם