רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

תוכנה לשמירת סיסמאות

לפני שאתם קוראים, אני ממש מתחייב! שימו לב, אחרי שתנסו את האפליקציה הזו אתם אחרי חודש תשלחו לי מייל שפשוט לא תבינו איך חייתם קודם. לא בצחוק.

אז אין צורך להרחיב על הצורך באפליקציה לשמירת סיסמאות – היום כל אתר פלוני דורש יוזר וסיסמה ולצערנו הדרישות שונות מאתר לאתר. מדברים תקופה ארוכה על תקן לנושא, Open ID  וכו' אך עדיין אין אפשרות שתהיה סיסמה אחת.

אסקור בקצרה ארבעה יישומים טובים שניסיתי אותם באופן אישי ושורה תחתונה אחת.

היישום הראשון שייך ל- AnyPassword אפליקציה פשוטה, מקומית, 100% חינמית, עובדת מעולה, תיקיות פשוטות והיא מקומית על המחשב. החסרון שלה וגם זו הסיבה שזנחתי אותה היא שהיא לא הזינה אוטמטית סיסמאות, זה כמו אקסל מאובטח.

היישום השני הוא KeePass אפליקצית Open Source, דומה מאד ל- AnyPassword, עובדת מקומית מעולה ובאופן עקרוני גם מזינה טפסים רק שבפועל היא לא יציבה כלל.

היישום השלישי שייך ל- RoboForm אחלה אפליקציה, עובדת מעולה אין תלונות, קצת מסורבלת אבל בהחלט ראויה. יש גרסת פרימיום.

ולמנצחת הבלתי מעורערת בפער עצום, ללא שום מתחרים.

אפליקציה מדהימה, עובדת, חינמית, וובית (כך שאם גנבו את המחשב לדוגמא, תוכלו לאפס את הסיסמה), משלימה סיסמאות ומה לא.

ליישום קוראים LastPass והוא עובד מעולה ומאד מומלץ. יושב גם על פיירפוקס וגם על כרום.

ואני לא צחקתי מה שאמרתי למעלה, תנסו ואני מתחייב שאני חוסך לכם בחודש לפחות שעתיים. לא בצחוק.

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.