רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

שליטה על השם שלך באינטרנט

טוב, קצת הגזמתי עם הכותרת במובן שלא ניתן להגיע לשליטה מלאה, אבל כן להגיע לשליטה ולכל הפחות להיות במודעות.

יש כלי של גוגל, לא חדש (עדיין בבטא כרגיל) ומעולה לעסקים, אך משום מה עסקים לא משתמשים בו וחבל.

לעסקים מסוימים זו ממש הצלה בזמן אמת.

מה הכלי עושה?  מאד פשוט, זהו כלי של גוגל "Google Alerts" כך שבכל פעם בו גוגל סורק את  הביטויים שהגדרנו, הוא מייד  מעדכן אותנו על כך במייל.

מה זה נותן? שליטה. שליטה על השיח האינטרנטי בנוגע לשמנו ולחברה שלנו.

דוגמא –

נניח שאני חברה  המוכרת מוצר דיאטטי ויש נגדי אחת לתקופה בלוגים \ כתבות בהם המגיבים חלוקים בדעותיהם  בנוגע למוצר, שירות וכו'. בכל פעם שתהיה תזכורת לשם החברה שלי \ המוצר, אוכל לדעת  על כך וגם להגיב לגופו של עניין.

דוגמא נוספת לשמו של אדם –

אדם ששמו מוזכר באינטרנט, מרצה, סופר, פוליטיקאי, סלב וכו' – יכול לדעת בכל שנייה נתונה  מתי דיברו עליו ולהגיב לגופו של עניין (לא ברור לי איך פוליטיקאים מרשים שישתלחו בהם ללא תגובה מצדם).

שורה תחתונה – שליטה (עד כמה שאפשר) על השיח האינטרנטי עלינו.

טכנית, איך עושים זאת – קלי קלות. אם יש לכם Google Accounts,  חפשו שם "Google Alerts"  והגדירו  את הביטויים הרלוונטיים – זה הכי נכון, כי ניתן לנהל כמה התראות.

אם לא, פשוט להיכנס לגוגל אלרטס ולהגדיר שם – פחות מומלץ.

בתקווה שההתראות שתקבלו יהיו רק חיוביות ומשמחות.


 תגיות לפוסט: שיווק באינטרנט, כלים לעסקים, קידום עסקים, שיווק באינטרנט

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.