רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

כיווץ ועיגול תמונות באינטרנט

אחת לשבוע אני מקבל טלפון על זה שמייל לא הגיע ליעדו כיוון שהנמען לא יכול להכיל נפחים מסויימים.  

נשאלת השאלה – איך מכווצים תמונה הכי פשוט ומהר?

יש מלא פתרונות, אוביל אתכם לשני הפתרונות הכי פשוטים, ללא התקנה וללא סיבוכים.
  1. הפתרון הכי פשוט, הבעיה שהוא רק למשתמשי Outlook הוא לבחור את התמונות הרצויות > קליק ימני > שליחה לנמענים – האפליקציה מכווצת אוטומטי לפי בחירה של גודל. קל ופשוט.
  2. לעובדים עם Gmail או אפליקציות מייל אחרות ולא רוצים להוריד שום תוכנה, הכי פשוט זה לעבוד עם אפליקציה וובית. Web Resizer עושה את העבודה מעולה.
 

עיגול תמונות

בעניין עיגול התמונות, שימו לב ש Web Resizer עושה את זה, אבל זה שומר ב- JPEG, בלי להיכנס לטכנולוגיה, JPEG מאפשר לעגל את התמונה אבל שומר רקע לבן בלבד אז אם האתר שלכם, המצגת או כל צורך הוא ללבן זה בסדר. כדי לשמור את הרקע שקוף, צריך לשמור ב- PNG, או ב- GIF. שורה תחתונה RoundPic עושה את העבודה מושלם. לא לשכוח לסמן שמירה ב- PNG אם הצורך שלכם הוא רקע אחר מלבן.   לעריכה פשוטה של תמונות, כבר הזכרתי זאת בעבר, ה Paint, עושה את העבודה מעולה והיא מומלצת בחום.

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.