רוצים להקפיץ את השיווק באינטרנט שלכם כמה רמות? כנסו לפה

איך מוסיפים לוגו לחתימה בג'ימייל

לא ברור למה גוגל מקשים כל כך על הוספת לוגו לג'ימייל. לפעמים הרצון שלהם לעשות הכל הפוך ממיקרוסופט גורם להם לאבד כיוון, ובכל זאת, אין על האנטי ספאם שלהם, נפח התיבה, המהירות, הקלות וגוגל אפ הוא הפתרון המושלם לעסקים קטנים לניהול המיילים. אין היום שום פתרון שאפילו מתקרב. אישית אגב, אני על עובד על פלטפורמה של גוגל אפ עם Outlook. עד לפני תקופה בכלל לא היתה אפשרות להוסיף לוגו לחתימה. היום ישנה האפשרות אך גוגל מבקשים את הלינק של קובץ התמונה. שורה תחתונה, הבקשה לא ברורה ל- 99% מהמשתמשים ולכן בסופו של דבר לרוב משתמשי ג'ימייל אין חתימה.

ולפתרון הפשוט

גוגל רוצים לינק. תכל'ס, הם לא מאפשרים לאחסן את התמונה אצלם (מה העניין?!). ובכל זאת, הנה מה שצריך לעשות:
  1. לערוך תמונה בגודל המדוייק שאתם רוצים לחתימה.
  2. אם אין לכם אתר שלכם, ניתן לשים את קובץ התמונה בכל אחסון של תמונות ופשוט לקחת לינק, לדוגמא ניתן בפיקאסה של גוגל, באמאזון, גם לינק מפייסבוק הולך ויש עוד הרבה כלים פשוט חפשו "host image online"
  3. אם יש לכם אתר, לבקש מהאחראי על האתר שלכם להעלות תחת כתובת ברורה, לדוגמא ספריית images תמונה ששמה היא logo_ signature. זה אמור להיראות כך: http://www.deshe-kavua.co.il/images/logo_signature.jpg הכתובת הברורה היא רק לצרכי נוחות, אין לה שום חשיבות, כל כתובת שהיא של התמונה תהיה טובה. ניתן להעלות את הקובץ לכל מקום ובלבד שניתן יהיה לגשת אליו עם לינק ישירות – מקומות כדוגמת פיקאסה, פייסבוק, בלוגים וכו'.
  4. ניגשים בגוגל להגדרות דואר > חתימה > לוחצים על התמונה (מסומן בעיגול אדום).
  5. שיווק באינטרנט
  6. מזינים את ה- URL (הכתובת של התמונה). שיווק באינטרנט
  7. מדביקים ומוודאים שרואים את התמונה – אחרת זה סימן שיש בעיה בלינק. שיווק באינטרנט
מקווה שהיה פשוט. בהצלחה!

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

אודות עידו

idologo

שמי עידו סלע ואני הבעלים של וויזי לשיווק באינטרנט. כחובב כלים ותהליכים אני מגדיר את עצמי כ"אופטימיזטור" כאחד שממקסם את הנתונים הקיימים. פתחתי את הבלוג הזה כדי להסיר ממנו שאלות יומיות מחברים, משפחה, לקוחות ועוברי אורח. אם אתם מזהים פה נושא לא מטופל בתחום הטכנולוגיה, ההמלצות, התוכנות וכו' אתם יכולים לשלוח לי מייל. המטרה זה לקחת נושא ולטפל בו בפשטות וביעילות ללא כל הבולשיט מסביב

[להמשך קריאה …]

מייל חודשי למינוף עסקי

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.