הבלוג של עידו סלע - שיווק באינטרנט כלים לעסקים ועוד

 שיווק באינטרנט כלים לעסקים ועוד

 • ראשי
 • מדריכים
 • ג'ימייל או גוגל אפ לא מצליח להתחבר ל- Outlook – שגיאת חיבור

ג'ימייל או גוגל אפ לא מצליח להתחבר ל- Outlook – שגיאת חיבור

הפוסט הזה בא לענות על שגיאה מוכרת של ג'ימייל או של מייל בגוגל App שלא מצליחים להגדיר אותו ב- Outlookאם אתם לא יודעים איך להגדיר, פה בבלוג יש הסבר מדויק.

רקע

גוגל לא הכי תמימים פה, הם לא בדיוק מקימים שגיאה שדברים קורים ולכן נכתב הפוסט הזה

הצעדים

שלב ראשוןוודאו שאתם מזינים את הסיסמה כמו שצריך. איך? פשוט מזינים אותה קודם כל ב- notepad (פנקס רשומות)  ולאחר מכן מעתיקים. כך נמנעים מכל מיני שגיאות של עברית אנגלית וכן caps lock  וכו'שלב שניקורה לאחר מספר ניסיונות שהיוזר שלך ננעל, אז צריך לשחרר אותו. ניגשים ב"חלון גלישה בסתר" ללינק הזה:https://accounts.google.com/b/0/displayunlockcaptchaשלב שלישי (אם לא עובד) – גוגל לאחרונה הקשיחו אבטחהנכנסים ל"חשבון שלי" תחת "אבטחה"אבטחה של גוגל לאחר מכן מאפשרים תחת "Connected apps & sites" את "Allow less secure apps"אל תבואו פה בתלונות על הנוסח או על הבלבול, אני מניח שזה לא במקרה… בכל מקרה זה הפתרון.אבטחה באאוטלוק למי שהוא בגוגל אפ ואין לו את האפשרות הזו, צריך לפנות לאדמין שלו לאפשר את הדבר לכולם

Trackback from your site.

עידו סלע

שלומות,
כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

תגובות (1)

 • גדליה דוד

  |

  הבקשך לעזור לי לבצע את הסנכרון בין האאוטלוק לגימייל
  054-6626330 גדליה דוד

  להשיב

להשאיר תגובה

תגובות אחרונות

מייל חודשי למינוף עסקי

מייל
שם