הבלוג של עידו סלע - שיווק באינטרנט כלים לעסקים ועוד

 שיווק באינטרנט כלים לעסקים ועוד

הפיכת gmail ל- outlook

הפיכת Gmail ל- Outlook

האמת, חיכיתי לפוסט הזה הרבה זמן. אני מקווה שלא תחשבו שאני הזוי לגמרי, כי בסוף הפוסט אספר למה אני עוד מחכה. אני יודע שברשימת התפוצה שלי יש כמה עובדי גוגל, ומקווה שהם מעלים למעלה כל מיני שטויות שלי כי יש לי עוד הרבה בקשות.ולעניינינו – זה לא בדיוק להפוך את Gmail ל- Outlook, אלא לקרב אותו לשם. גוגל, בדרכם לעשות הכל הפוך ממיקרוסופט ניסו לקחת כל דבר שהיה קיים ולשנותו. העניין שהם גם לקחו גם הרבה דברים טובים ושחטו אותם. כך לדוגמא שנים לא היו "תיקיות" בג'ימייל, לאחרונה הוסיפו "אוספים" שזה בדיוק תיקיות רק בשם אחר, מזכיר לכם שבהתחלה אפילו לא היה כפתור Delete. אבל הלחץ עושה את שלו וגם הם מבינים שמיקרוסופט לא עשתה הכל רע, אז לאט לאט הם מקרבים אותנו לכמה תכונות טובות ובדרך הם עושים צעדים אמיתיים להחלפת ה – Outlook.הפיצ'ר הנוסף היום, הוא פיצול השיחה. גוגל, בצעד שיש מאחוריו הרבה הגיון, לקחה מיילים עם אותו נושא ויצרה מהם שיחה אחת. הבעיה שהם לא אפשרו להגדיר אחרת. יצא שאם יש "כוכבים" שלא שולחים שורת נושא (ותודה לאל, יש הרבה), כל המיילים שלהם מבחינת גוגל זו אותה שיחה. כך לדוגמא אם אדם בטעות השתמש באותו נושא "בעניין השיווק" אז זו אותה שיחה, כך לדוגמא אם אתה מקבל פניות מביפר או מהאתר כולם אותה שיחה וקשה למיין, לשלוח לאנשים לטיפול, לסמן כמטופלים וכו'.כך נראה המייל של עולם המים מביפר. למרות שזו ממש לא אותה שיחה, גוגל מתייחס אליה ככזו:הפיכת gmail ל- outlookשורה תחתונה – בעיני מטרד. ותודות לגוגל ניתן לשנות את זה עכשיו גם בגוגל אפ.הגדרה פשוטה:לגשת להגדרות > תצוגת שיחה, ולסמן "תצוגת שיחה לא פועלת".הגדרות gmailזהו להפעם.ובסעיף הבקשות מגוגל, את הגוגל דוקס ממש מבקשים מימין לשמאל, לא רק עריכה, אלא כל הגליון.

Trackback from your site.

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

תגובות (3)

 • אלירן מודן

  |

  האמת שלעניין השיחות התרגלתי. בהתחלה אכן הציק לי, אבל כיום, אחרי שהתרגלתי יהיה לי קשה להיפרד מהנוחות שזה מייצר לי בחלק מהמקומות. כנראה שבהרבה דברים ההרגל גם הוא חשוב…
  באשר לדוקס, אכן מטריף העניין בגיליונות האלקטרוניים.
  ולסיום, אני עדיין מתמוגג על היכולת להיכנס בכמה יוזרים לגימייל. שיפור ת"ש משמעותי.

  להשיב

 • טל

  |

  מעולה! המיילים המחוברים של ביפר התחילו להטריף אותי!

  להשיב

 • זיו

  |

  לפני שנתיים "ביליתי" שעתיים באינטרנט בלנסות לגלות איך מבטלים את השרשור שיחות הנ"ל. גיליתי שאי אפשר.
  שקלתי לפרוש מגוגל מייל בגלל זה. מספר פעמים בשנה אני שולח אי מייל שיווקי למאות עובדים לשעבר, עשרות חוזרים אלי עם RE, ועם חלקם מתפתחת החלפה של מספר אי מיילים.
  כל המיילים הנ"ל מקובצים לשיחה אחת, כך שאם אני מחפש מייל ספציפי (נניח מספר טלפון) – עלי לעבור על עשרות שיחות לשם כך. ממש לא יעיל, לא יאמן שלקח לגוגל כל כך הרבה שנים לתת אפשרות לבטל פיצ'ר כל כך לא יעיל לעסקים.

  להשיב

להשאיר תגובה

תגובות אחרונות

 • User Avatarיובל { הלא ייאמן קרה, ו'מבועת מחשבים' כמוני- הצליח להקטין תמונות תודה עידו! } – פבר 04, 9:44 AM
 • User Avatarאלחנן { המון תודה!!! עזרת לי מאוד } – דצמ 14, 1:27 AM
 • User Avatarאופירה { תודה!!! כלי שימושי וקל. } – אוג 22, 4:50 PM

מייל חודשי למינוף עסקי

מייל
שם