הבלוג של עידו סלע - שיווק באינטרנט כלים לעסקים ועוד

 שיווק באינטרנט כלים לעסקים ועוד

איך מוחקים מיילים כבדים מג'ימייל

גוגל באמירתם המפורסמת "Don't be evil" לפעמים משתמשים בטכניקות הכי זולות בספר.במקרה של ג'ימייל הם לא מאפשרים לעשות מיון למיילים לפי נפחים כדי שאנשים ישדרגו לגרסת הפרו, יש עוד הרבה מקרים כמו הדוגמא שהם לא שולחים חשבוניות ללקוחות אדוורדס כדי שהלקוח לא יהיה במודעות לתשלום ועוד כל מיני טכניקות זולות אשר לא מתאימות לחברה מדהימה כמוה.כמעריץ של החברה אשר מספקת פתרונות מדהימים לעסקים שחברות אחרות יכולות רק לחלום אני סולח להם ורוצה לחשוב שיש הגיון מאחורי כמה מההחלטות… נניח.לאחר דברי הפתיחה, יש מעקפים לכל דבר והנה המעקף למי שרוצה למחוק מיילים כבדים מג'ימייל. יש הרבה פתרונות, בחרתי שני פתרונות חינמיים וקלים.
  1. הפתרון הראשון לבעלי ה- Outlook. להגדיר את חשבון ה- Gmail ב- Outlook דרך imap ולא דרך pop ואז כל המיילים יהיו ב- Outlook כך ניתן יהיה למיין אותם בפלטפורמה של ה- Outlook ולמחוק לנצח מה שלא צריך, לסדר את המיילים וכו'.
  2. אם דיברתי סינית למעלה, יש פתרון חינמי של האתר הזה https://www.findbigmail.com/ והוא פשוט ממיין את המיילים לפי גודלם ואז ניתן למחוק. לא לשכוח להסיר אחרי זה את היישום מחשבון הג'ימייל לאחר הסיום, אתם לא רוצים אפליקציה שתהיה אורחת חינם אצלכם.
בהצלחה 

תגיות לפוסט: שיווק באינטרנט, קידום אתרים, עידו סלע, ג'ימייל, גוגל

Trackback from your site.

עידו סלע

שלומות, כחובב טכנולוגיה מצאתי את עצמי נשאל הרבה (מדי) פעמים על כל מיני נושאים – החל מהתקנה של ראוטר דרך מדפסת שלא עובדת ועד המלצה למחשב. הבלוג הזה בא לענות על חלק מהשאלות שאני נשאל יותר מדי פעמים.

להשאיר תגובה

תגובות אחרונות

  • User Avatarיובל { הלא ייאמן קרה, ו'מבועת מחשבים' כמוני- הצליח להקטין תמונות תודה עידו! } – פבר 04, 9:44 AM
  • User Avatarאלחנן { המון תודה!!! עזרת לי מאוד } – דצמ 14, 1:27 AM
  • User Avatarאופירה { תודה!!! כלי שימושי וקל. } – אוג 22, 4:50 PM

מייל חודשי למינוף עסקי

מייל
שם